איך בוחרים ארון הזזה?

ארון הזזה לבןארון הזזה אדום לבןארון הזזה לבן

ארונות הזזה

 

ארון הוא מוצר חשוב, מקום האחסון של כל פרטי הלבוש שלנו. לכן כאשר בוחרים ארון חשוב לבחור אחד שישמש אותנו בצורה טובה ונוחה ויתאים לצרכים שלנו. קיים המון ביקוש לארונות כגון ארון 2 דלתות, ארון 3 דלתות, ארון 4 דלתות, ארונות קיר ועוד.

כיום ארונות סטנדרטיים נעשו פחות מבוקשים מאז כניסתם של ארונות ההזזה לשוק, היתרונות שמציגים ארונות הזזה משמעותיים ומציגים בתוכם סטנדרטים גבוהים של איכות יחד עם עיצוב ברמה גבוהה


אז למה בעצם לקנות ארונות הזזה?

  • עיצוב – העיצוב של ארונות הזזה מושקע מאוד עד לגימורם הקטנים, עיצוב שמאופיין בצורה חלקה ונקייה, חלק מאתנו יאהבו גם לשים טקסטורות על הארון ולשלב בו איורים או משפטי השראה.
  • פרקטיות – ארונות הזזה הם ארונות מאוד פרקטיים מאחר ואינם צריכים מרחב ליידם כדי לפתוח את דלתות הארון, הכל נעשה פשוט בהזזה קלה ונוחה, ולכן ניתן להניח דברים גם בצמוד ליד הארון מבלי לחשוש, ארון זה אידיאלי "לנצל" את החלל בצורה מקסימלית ויכול להתאים גם לחדרים קטנים.
  • סגירה שקטה – הארון בנוי ממסילות מחליקות בעלות סגירה נוחה ושקטה. דלתות הארון פשוט מחליקות על המסילה, בשונה מארון עם דלתות נפתחות שעלולה להיות לו סגירה רועשת.
  • ארגון וסדר – עם ארון הזזה ניתן לפתוח באופן מלא או באופן חלקי, כך שאם קיים חלק מבולגן בתוך הארון, ניתן "להסוות" אותו ולא לפתוח בצורה מוחלטת את הארון.

צפו בתמונות של ארונות הזזה מבית "טורן דיזיין", הארונות מעוצבים לפי אופי הבית והצורך האישי של הלקוח.

תוכלו להתייעץ עם מיטב המומחים שלנו בטורן דיז'יין שיתאימו את סוג הארון לביתכם ולאופי שלכם. אנו עומדים לרשותכם בעל עת ומבטיחים לכם שירות אישי ולווי צמוד לאורך כל הדרך.