מטבחים במבצע

פעמים רבות אנו דוחים רכישה של מטבח חדש וזאת משום שאין אנו יכולים לאפשר לעצמנו הוצאה גדולה זו.
אי היכולת שלנו לרכוש מטבח חדש מלווה במפח נפש, כל אימת שאנו נאלצים להיכנס למטבח הישן וחסר הברק שבביתנו על מנת לבצע פעולות חיוניות, כגון: בישול ארוחות, הכנת סנדביצ'ים לילדים טרם הליכתם לבית הספר ועוד. כעת, בוודאי תשמחו לשמוע כי קיים פתרון שיאפשר לכם לרכוש מטבח חדש שישנה את כל מראה הבית ויגרום לכם לחוש מלאי סיפוק: מטבחים במבצע.

דעות קדומות על מבצעים

אם בעבר, אנשים רבים התייחסו אל מבצעים שונים (ביניהם, מבצעים הקשורים אל מטבחים) בביטול, כיום יותר ויותר אנשים משתמשים באפשרות זו.

בעבר, אנשים היו סבורים כי ההחלטה להציע לקהל הצרכנים מבצע של מטבח זה או אחר נעשתה אך ורק לאחר שלא הצליחו למכור את אותו המטבח במחיר המקור שלו או משום שהמטבח הינו סוג ב', דהיינו התגלו בו פגמים אלו ואחרים אשר גרמו לחנות הרהיטים להוריד את המחיר שלו ולפרסם אותו כמבצע.

כמו כן, אנשים היו בטוחים כאשר מדובר על מטבח במבצע, מדובר על מטבח העשוי מחומרים אשר אינם איכותיים והעיצוב שלו אינו אטרקטיבי. גם סברה זו הינה טעות.

מתי מציעים לנו מבצעים של מטבחים שונים

  • חיסול מלאי– חנויות רהיטים רבות מחסלות את המלאי שנותר במחסן הרהיטים שלהם, דבר זה קורה בדרך כלל בסוף השנה. הסיבה לחיסול זה אינה נובעת מכך שהרהיטים פגומים, אלא כתוצאה מכך שבעל החנות עשה הערכה שגויה לגבי כמות הריהוט שהוא יוכל למכור לצרכנים בשנה החולפת וכעת כאשר הגיעה סוף השנה והוא מעוניין לבצע הזמנה חדשה של ריהוט, הוא מציע את הריהוט של העונה הקודמת במחירי מבצע.
  • תחרות– התחרותיות בשוק הריהוט גוברת מדי שנה ואחד הדברים שיכולים לעזור למכירות הוא מבצע אטרקטיבי של מוצר זה או אחר, (שהמתחרים מציעים במחיר גבוה יותר) ולכן פעמים רבות אנו נראה מבצעים שונים של מטבחים אטרקטיביים ונופתע ממחירי המבצע הנמוכים.

שלל מבצעים לרשותכם

כיום, המטבחים אשר מוצעים במחירי מבצע אטרקטיביים כוללים מטבחים בסגנונות שונים, בעיצובים מיוחדים ומחומרים שונים. אם אתם בטוחים כי תגיעו לאולם התצוגה ותגלו מטבחים חסרי צבע וברק, אתם טועים.

צרו איתנו קשר לבירור על מבצעים ומחירים