ארונות אמבטיה

חדר האמבטיה הוא מקום של התחדשות, התרעננות והרגעת הגוף והנפש, בתחילתו ובסופו של כל יום.
חשוב שחדר האמבטיה ייצור לנו הרמוניה נעימה ותחושה של התחדשות, כדי שנוכל להתחיל את היום או לסיים אותו בצורה המהנה ביותר.


מגוון ארונות אמבטיה מבית טורן

 צור קשר

סגנון

האווירה השוררת בחלל החדר היא שתתרום בסופו של דבר לתחושת הרעננות הכה דרושה, ולכן חשוב להשקיע בצורה נכונה בבחירת האמבטיה ולייצר אווירה נכונה. אחת ההחלטות שאנחנו צריכים לקבל בבחירת חדר אמבטיה היא בחירת הארון, העיצוב בו צריך להיות על פי טעם וסגנון על מנת שישלים את האווירה בחלל. לפני בחירה זו נצטרך לבחור בין מספר היבטים. חשוב שנדע איזה סגנון אנחנו רוצים לשדר בחדר האמבטיה. כמו במטבח, גם עם ארונות אמבטיה יש מספר סגנונות המתחברים לאופי העיצובי של חלל ביתכם. לא כל סגנון יתאים לכל חדר מקלחת, ולכן חשוב שתבחרו את הסגנון המותאם ביותר בשבילכם.

הסגנון מודרני קלאסי סגנון זה הוא מאוד נפוץ היום. מדובר בסגנון בדרך כלל חדשני בעל קווים ישרים וברורים, סגנון זה הוא סגנון חדשני ועכשווי והצבעים המאופיינים בו הם צבעים קרים כגון לבן, שחור ואפור, אין יותר מדי מקום להשתולל. אנשים שירצו ליצור לעצמם אווירה של חו"ל אכן יבחרו בסגנון זה ואין ספק כי מדובר בטעם משובח. לסגנון זה מתאימים ארונות אמבטיה בצבעים בהירים, מטאליים ושחורים.

הסגנון הנועז הסגנון המודרני מדבר לאנשים נועזים שרוצים ליצור אווירה פסטורלית וססגונית לחדר המקלחת. דוגמא טובה לכך היא צבע ירוק, סגול, תכלת ועוד. הסגנון הזה לא יתאים לכל אחד, מתאים בעיקר לאנשים שרוצים לשבור "שגרה" בחדר המקלחת ומעוניינים להוסיף חיים לבית. לסגנון זה יתאימו ארונות אמבט בעיצוב חופשי, במגוון הצבעים שהוזכרו כאן.

הסגנון כפריסגנון רומנטי יותר שמשלב בתוכו שילוב של אלמנטים של עץ עם שיופים קלים או גסים, מזכיר אווירה של צימרים ובקתות. זוגות או משפחות אשר ירצו ליצור להם אווירה רומנטית בהחלט יבחרו בסגנון זה, אשר הפך מבוקש יותר עם השנים. לסגנון זה יתאימו ארונות אמבטיה מעץ מלא, בגוני חום שונים המשרים תחושת חמימות.


מוצרים משלימים

מוצרים משלימים נותנים את הטאץ' הסופי לחדר האמבטיה, בעזרתם ניתן להשלים את התמונה במלואה. אל תוותרו עליהם כי הם אלו שיעניקו את השלמות לעיצוב הארון. תוכלו למצוא אצלנו מגוון משטחי שיש ועץ, פרזולים, ידיות מכל הסוגים, ברזים וכיורים.

בחירת הסגנון המותאם לכם תוכלו להתייעץ עם היועצים המקצועיים שלנו בטורן דיזיין, אשר יתנו לכם שירות מקצועי וליווי אישי לאורך כל הדרך.

לחץ כאן לתיאום פגישה אישית עם יועץ.