מתקדמים לארונות הזזה של טורן דיזיין!

בואו להתקדם לדור חדש של ארונות הזזה! דגמי 2018 המתוחכמים כבר כאן, ואתם יכולים לבחור ממגוון ארונות ההזזה המעוצבים של טורן דיזיין וליהנות מארונות חדשניים שישנו כל חדר בבית!


צור קשר

ארונות הזזה כאמצעי מושלם ליצירת מרחב

ארונות הזזה כיום משלבים את המילה האחרונה בטכנולוגיות הריהוט לבית ולמשרד, תוך שימוש בחומרים חזקים ואסתטיים, במנגנונים מתקדמים ואמינים מאי פעם. כחברה ותיקה ועתירת מוניטין, המחויבת ללקוחותיה ומעודכנת בכל הפיתוחים בענף,  טורן דיזיין מציעה לכם ארונות הזזה בהזמנה אישית ובאיכות חסרת פשרות.

אם בעבר העדיפו אנשים להימנע מארונות מסוג זה בשל חשש מעמידות המנגנון של הדלתות, הרי שכיום, בזכות ההתפתחויות בענף הריהוט, יותר ויותר אנשים מגלים את יתרונותיהם של ארונות הזזה, הן מבחינה פרקטית, כפתרון אחסון והן מבחינה אסתטית, כפריט עיצובי גדול שיכול להשפיע על אופיו של החלל.

בעת קניית ארון יש לקחת בחשבון מספר נתונים, ביניהם ממדי הארון, עומקו והמקום הנדרש מולו על מנת לאפשר לדלתותיו להיפתח בצורה נוחה. אף על פי שגם אנשים המעצבים חדר מרווח יכולים לבחור בארון הזזה, הרי שארונות אלה מצוינים במיוחד עבור שימוש בחדרים קטנים. הסיבה לכך נעוצה, כמובן, בעובדה שדלתותיהם לא נפתחות החוצה ולכן אינן מנטרלות חלק נוסף מן החלל המצומצם גם כך.

הארון כחלק עיצובי מהבית

קשה לכם לשמור על סדר בארון? שכחתם להוריד אבק? לא נורא, ארונות הזזה מאפשרים לכם לבחור איזה חלק מן הארון תרצו להציג ואילו "להסוות" מן העין. פתרון זה טוב במיוחד לארונות בסלון. בזכות ההתפתחויות בעיצוב הארונות מתאפשרת רמה גבוהה ביותר של אסתטיקה ותחכום. לכן ארונות אלו אינם מוגבלים עוד לחדר השינה, אלא באמת מהווים פתרון מושלם גם לסלון או למטבח ויוצרים מראה יוקרתי ואלגנטי לבית.

עיצוב ארונות בהזדמנה אישית בטורן דיזיין

אנחנו בטורן דיזיין מעצבים את ארונות ההזזה שלנו בהזמנה אישית על פי בקשת הלקוח ומקפידים על כל הגימורים הקטנים. נציגינו ישמחו לעמוד לשירותכם, להאזין לצורכיכם ולבקשותיכם, לייעץ ולהעניק הכוונה. כל זאת כדי להעניק לכם את המוצר הטוב ביותר שיענה באופן מושלם על ציפיותיכם ואף יתעלה עליהן.

תוכלו להתייעץ עם מיטב המומחים שלנו בטורן דיזיין שיתאימו את סוג הארון לביתכם ולאופי שלכם.

אנו עומדים לרשותכם בעל עת ומבטיחים לכם שירות אישי ולווי צמוד לאורך כל הדרך. לתיאום פגישת ייעוץ עם מומחה – לחץ כאן.