ארונות קיר

בחירת ארון קיר לבית ולמשרד

ארונות קיר כיום לא משמשים כפתרונות אחסון בלבד, אלא מהווים פריט ריהוט מרכזי ועיצובי בחלל החדר המוסיף לו חן. כמו כן, הם לא ממוקמים רק בחדרי שינה, אלא יכולים להתאים גם בסלון, ליד פינת האוכל או במטבח, ולמעשה בכל חלל בבית. בזכות העיצובים החדשים והאסתטיים, ניתן להתאימם לכל חלל ואף להוסיף לו חזות יוקרתית ומתוחכמת.


צור קשר

כמו בכל תחומי העיצוב בבית, גם ארונות קיר כיום אינם כפי שהיו בימים עברו. גם כאשר הם מגיעים במראה קלסי או כפרי, הרכיבים הפנימיים, מנגנוני הפתיחה והסגירה והצירים כולם מיוצרים בטכנולוגיות חדשות המעניקות מידה גבוהה יותר של אמינות ועמידות לאורך זמן. כך נמנעים מצבים שהיו נפוצים בעבר, כגון דלתות ארון שאינן מאוזנות, או דלתות שנופלות כל הזמן מצירן במקרה של ארונות הזזה.


המגוון הגדול של ארונות קיר מקשה על קבלת ההחלטה איזה ארון לבחור. על מנת לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה, ריכזנו עבורכם מספר נקודות אותן כדאי לקחת בחשבון:

מיקום הארון – חשוב שתדעו במדויק את מידות החלל בו עתיד הארון להיות מוצב, כדי שניתן יהיה להתאימו בצורה מדויקת וחסרת חללים מיותרים וכעורים, אותם קשה להסתיר או למלא. מנגד, אם מדובר בחדר קטן לא כדאי לבחור ארון קיר גדול ש"יחנוק" אותו, אלא בארון קטן שישתלב בחדר ואף "יגדיל" מבחינה עיצובית ופונקציונלית. פעמים רבות, ובמיוחד בחדרים קטנים, רצוי לרכוש ארון עם דלתות הזזה, שיאפשר לנצל את מרחב החדר בצורה מקסימלית.

צבע הארון – התאימו את צבע הארון לביתכם, חשוב שיתאים לשאר הריהוט בביתכם ולאווירה בבית. לדוגמה: ארון זכוכית או עץ בצבע שחור יכול לשדר יוקרתיות, ארון עץ בצבע לבן משדר קלסיות וסולידיות, אך  ארון זכוכית חלבית לבן משדר חדשנות ויוקרתיות, עץ חום משדר חום וביתיות וכן הלאה. התאימו את הארון בהתאם לחלל החדר וצרו אווירה משלכם.

איכות הארון – אין זה משנה אם מדובר בארונות עץ, ארונות זכוכית או אפילו ארונות מתכת, ככל שתקציבכם מאפשר זאת, מומלץ שלא להתפשר על איכותם של ארונות קיר. גודלם ומשקל תכולתם העתידית מחייבים שיהיו עמידים ואיתנים. בחרו את סוג הארון המתאים מן הפירמה המתאימה. ארונות איכותיים ובנויים היטב יכולים לשמש אתכם גם למעלה מ-10 שנים.


 פתרון האחסון הטוב מכולם – ארון קיר!


תוכלו להתייעץ עם מיטב המומחים שלנו בטורן דיזיין שיתאימו את סוג הארון לביתכם ולאופי שלכם.

אנו עומדים לרשותכם בכל עת ומבטיחים לכם שירות אישי ולווי צמוד לאורך כל הדרך.

לחץ כאן לתיאום פגישה אישית עם יועץ.