מטבחים מעוצבים 

צור קשר - תיאום ייעוץ

המאה ה-21 מגיעה למטבח, עם המטבחים המעוצבים של טורן מטבחים ונגרות אמן.

מטבחים מעוצבים כמו בתכניות הטלוויזיה מתאימים לכם? כך תוכלו לעשות זאת בקלות! עם שפע תכניות הבישול בטלוויזיה ושלל מטבחים המופיעים בסרטים, זה כבר ברור: המטבח דורש – ומקבל – את מקומו הראוי בבית!

חלפו הימים בהם המטבח היה מקום נסתר מן העין, בו רק מכינים את האוכל. בהתאם למגמה זו, מיטב המוחות העיצוביים הביאו את השיק והאופנה גם אל חלל זה, וכיום, מטבחים מעוצבים נחשבים לאחד ההיבטים המרכזיים של הבית.

המטבחים המעוצבים משלבים את הסגנון המודרני, אך לוקחים אותו צעד קדימה, מבחינה עיצובית, עם קווים לא שגרתיים, זוויות החורגות מן הקונבנציה ומשחקים של צבע, טקסטורה ותאורה. אנשים רבים משקיעים כסף רב בעיצוב הבית, אך נרתעים מהשקעת כסף נוסף בעיצוב המטבח. עם זאת, באמצעות תכנון חכם ועיצוב קפדני, ניתן ליצור מטבח מעוצב מבלי להיכנס להוצאות כבדות.

מטבחים מעוצבים בטורן דיזיין

אנו בטורן דיזיין מתמחים בביצוע עבודות נגרות מיוחדות, תוך דגש על תכנון, עיצוב ובנייה מוקפדים, בהתאמה אישית. לכן, בבואנו לפרויקט של בניית מטבח, או שיפוץ מטבח, אנו מגיעים עם ראש חלק ואוזניים פתוחות. צוות אנשי המקצוע שלנו מומחה באיתור פתרונות חכמים, שמאפשרים לעצב מטבחים מודרניים בהתאם לכל תקציב. 

שימוש נכון בחלל המטבח

כך, למשל, במטבחים גדולים ניתן ליצור תחושה מודרנית באמצעות כיסוי חללים ריקים ויצירה של שפע מקומות אחסון. לעומת זאת, במטבחים קטנים, נבחר בעיצוב מינימליסטי הפותח את החלל. כך, באמצעות מספר אלמנטים עיצוביים קטנים, ניתן ליצור רושם גדול.

משחקי צבעים

אמצעי נוסף ליצירת מטבח מעוצב, הוא שימוש בצבעים, קווים וזוויות. כך, למשל, ניתן ליצור שפה עיצובית המשדרת יוקרתיות באמצעות שימוש במשטחים חלקים, אלמנטים של פרזול עם קווים ישרים וצבעים, כגון כסף, שחור ולבן.

תאורה נכונה

להשלמת האפקט, ניתן לשלב בעיצוב מספר גופי תאורה במקומות אסטרטגיים, על מנת ליצור משחק של אור וצל. באופן זה, ניתן להאיר אזורים מסוימים ולהחשיך אחרים ולשחק עם האור המוחזר ליצירת מראה מעוצב במיוחד. תאורה חכמה,

כמובן, חשובה  גם לאפשר עבודה נוחה במטבח ולהפוך את השהות בו לחוויה נעימה. למותר לציין שתאורה חלשה מדי עלולה להקשות מאוד על העבודה, דווקא באזורים בהם בדרך כלל עובדים, בעוד שתאורה חזרה מדי במקום הלא נכון יכולה לגרום לסנוור ולאי נוחות מרובה.


אצלנו, בטורן מטבחים, כל פרויקט מתבצע באהבה ומסירות, תוך מתן דגש על התאמה מלאה לחזונו ולרצונו של הלקוח.
כמו כן, אנו מקפידים שימוש חומרי גלם איכותיים, על תהליכי ייצור ברמה גבוהה ועל חשיבה מקורית הממזגת בין מראה יפהפה ופונקציונליות בלתי מתפשרת.

 

לפרטים נוספים על מטבחים מעוצבים, פנו אלינו עכשיו, לתיאום פגישת ייעוץ: 072-3926581