מטבח מודרני – מאפיינים ויתרונות

חשבתם על מטבח מודרני כחדשני, נקי, אלגנטי המאופיין בקווים ישרים? אז צדקתם!


רבים מאיתנו רוצים מטבח מעוצב שיתאים "למראה החדש", "למראה הצעיר". זה מה שנקרא מטבח מודרני.

רבים ממעצבי המטבחים מגדירים מטבח המודרני כמטבח הפופולרי והמועדף בקרב קהל הצרכנים. רוב הקליינטים שלנו בטורן מטבחים, מעדיפים לשלב את צבעי האלומיניום עם צבעי הלבן והשחור על מנת ליצור הרגשה של מרחב, גודל ונפח בבית. בסוג מטבח זה לא נמצא קישוטים ועיטורים מוגזמים, אלא מראה עדין ונקי, שלא מעמיס על חלל המטבח אלא מרחיב אותו.


יצירת מראה אחיד ובנייה מודולרית אחת של ארונות, דלתות ומשטחי עבודה מאפשרים הענקת מראה יוקרתי למטבח. חומר הגלם המאפיינים בדרך כלל מטבח מודרני הם הינם נירוסטה, גרניט וקוריאן, שנחשבים לחומרים הטובים ביותר בשוק קיום.

מטבח מודרני – יתרונות בולטים

מטבחים מודרניים מאפשרים להכניס ולהתקין את החידושים הטובים והמשוכללים ביותר, הם נוחים ומתאימים גם בלוק הכללי וגם בתכנונו האסטרטגי של המטבח. קולטי אדים משוכללים מוצרי חשמל חדישים, ארונות ומקומות אחסון גדולים כגון מגירות אלומיניום מיוחדות ונשלפות, הם חלק מהכלים הפונקציונליים שנוחים ויעילים לאנשים שבעיקר אוהבים לבשל ולהיות במטבח.


אנו בטורן מטבחים יודעים שהחלפה ושינוי עיצוב המטבח נעשה פעם בכמה שנים ולכן אנו ממליצים על עיצוב מטבח מודרני, בגלל חומרי הגלם האיכותיים והחדשניים אשר שומרים על עמידות המטבח לאורך השנים.

הסטנדרטים הגבוהים ביותר של טורן מטבחים מאפשר לכם גם לקבל את השירות הטוב וביותר וגם להרגיש בטוחים בבחירה המודרנית שלכם.


קולקציית המטבחים בטורן מטבחים
נותנת לכם את היכולת להתאים את מטבח מודרני על פי טעמכם האישי. למטבח קיום יש חשיבות רבה, הוא צריך להיות פרקטי, נוח, יפה ואסתטי. על מנת לעזור לכם לגייס את החלטה הנכונה ביותר, גייסנו את מירב המומחים והמקצוענים בתחום, אשר יתנו לכם את כל הכלים להגיע לבחירה הנכונה והמתאימה בשבילכם. בנוסף, יש לנו בטורן מטבחים תוכנה טכנולוגית מתקדמת בתלת מימד אשר נותנת לכם דיאגרמה ויזואלית לעתידו של המטבח החדש שלכם, הכוללת את הצבע שבחרתם, מבנה המטבח שלכם ועוד..

המטבח הוא המקום המרכזי של בני הבית, בעצם הוא המקום האהוב על כולם… אז לא תשקיעו במטבח מודרני חדש?